Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyáron is előfordul kruppos...

Nyáron is előfordul kruppos roham?

Figyelt kérdés

Fiam ma ugató köhögéssel ébredt. Hűtő elé állítottam oldódott is. Nyilván viszem orvoshoz délután amikor rendel.

Én úgy tudtam ez inkább összel télen van a szezonja.


2016. jún. 23. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki hajlamos rá,annak igen.Jellemzően téli betegség,de az én lányomnak is volt áprilisban 25 fokban.Gyakorlatilag akármikor akármilyen vírus fertőzésre reagálhat így.Jobbulást.
2016. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Május végén, amikor nem volt ugyan nagy hideg, csak esős, nyirkos idő, náthás lett a gyerek és előjött neki a krupp. Kevésbé jellemző már ilyenkor, de sajnos előfordulhat egy vírus miatt is.
2016. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Szerencsére nincs nagy baj. Torka rendben nem lázas orvosunk csak inhaláltatást javasolt.
2016. jún. 23. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
magadtól nem inhaláltad?én azt csinálom,hogy a párásítóba teszekegy kis salvus vizet,és egész nap nyomatomplusz flixotd spray.eddig nagyon jól bevált.
2016. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!