Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Ha pénteken lefeküdtem...

SOS Ha pénteken lefeküdtem egy lánnyal, aki ma bevallotta hogy AIDSes. Nem védekeztünk mert mondta hogy szed tabit?

Figyelt kérdés
100% az esély rá hogy én is aidses leszek?? nem használtunk gumit 17/F

2017. márc. 16. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy valóban beteg. Lehet, hogy ezzel szívat. Bár elég rossz vicc.

Ha az, akkor sem biztos, hogy elkaptad.

A lényeg, hogy menj el szűrésre, hogy tudd, hogy mi van.

Egyébként meg tanács a jövőre, hogy használj gumit. Azt sem hiheted el, hogy valóban szed tablettát.

Majd ha már biztos, komoly kapcsolatod lesz, ahol az sem gond, ha esetleg baba lesz, akkor lehet gumi nélkül.

Alkalmi kapcsolatnál meg soha semmiképp nem szabad gumi nélkül a betegségek miatt. Ki tudja, hogy az illető már hány másikkal volt együtt és azok kikkel, stb.

2017. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Szex után!


Lány: bocsi, de AIDS-es vagyok.

Fiú: én is.

Lány: csak vicceltem.

Fiú: én meg nem!

2017. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vagy a lány kamuzik , vagy a te kérdésed kamu!?
2017. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De örülnék ha csak kamu lenne a kérdésem... :'(
2017. márc. 17. 21:16
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha közlöd vele, hogy feljelented, akkor jó eséllyel kiderül, hogy a lány kamuzott-e.
2017. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bbccow válasza:
100%
ha a hölgy szedi az antivirális készítményeket, nagy valószínűséggel NEM fertőz! (kedves 10-15 éves válaszoló, ha irsz nézz már utana mert a 80as években leragadtál)
2017. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, ha valaki AIDS-es minek szed tablettát, az lenne a legjobb ha nem k****** többé. Jó persze az sem hiányzik, hogy valakivel összefekszik, aztán szül egy gyereket aki szintén AIDS-es lesz...


Neked meg csak gratulálni tudod, hogy részegen hetyegsz mindenféle néppel. A lány meg egy jó nagy barom, hogy nem tájékoztatott erről, kvázi egy gyilkológépezet.

2017. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ha ez igaz, remélem, minimum feljelentetted és börtönbe raktad a retek kis ri**o*t!
2017. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!