Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izomláz, vagy nagyobb gond?

NorbHuN kérdése:

Izomláz, vagy nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ball oldalt az alhasam kozel a derekamhoz olyat érzek mintha izomláz lenne. Pár hete voltam dokinál s kaptam gyomor gyógyszert(sok fűszer) s ez a probléma ma jött elő. S azt szeretném tudni hogy ez közelgő nagyobb baj. Vagy csak szimpla izomláz? Mert tegnap még köveket is dobáltam. Azért kérdezem mert nincs rá lehetőségem hogy orvoshoz menjek. Köszönöm! 19F

2017. jan. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell gyakrabban pisilned? Nem véres a vizeleted?
2017. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Vizeletem jó. Székletem jó. Nem is kell sűrűn menni. Nem is véres meg nem is csíp.
2017. jan. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi más panaszod nincsen ,akkor valószínűleg tényleg csak az izmodat terheleted meg,esetleg húztad meg.
2017. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi másom nem fáj. Meg szedem a gyomor védőt. De azt is csak az erős fűszerek miatt. Csak -félék estleges nagyobb bajtól mint pl a vakbél gyulladás. Mert leghamarabb csak szombatom tudok orvoshoz menni.
2017. jan. 3. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
A vakbél jobb oldalon van és a fájdalom nem izomlázszerű,hanem éles, szúró.
2017. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!