Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki refluxos annak van valami...

Aki refluxos annak van valami olyan gyógytea ami segít?

Figyelt kérdés

Megint visszajött a refluxom és szeretnék kipróbálni valami gyógyteát ami megnyugtatja a gyomromat.

Nekem nem az a tipikus savas refluxom van, mert nekem nem jön vissza a számba, viszont állandóan öklendezek, ég-fáj a gyomrom, hányingerem van. Már kezd elegem lenni.

Valakinek valamilyen gyógytea segített?



2017. márc. 22. 09:02
1 2
 1/15 szamo77db ***** válasza:
68%
Én nem próbáltam gyógyteát inni, mert mindig írt fel vagy javasolt a háziorvosom valamilyen gyógyszert. Leginkább a Rennie antacidum vált be. Elszopogatod és a gyomorsavat vízzé alakítja egy pillanat alatt. Remélem, jól tudom.
2017. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gyógyszert én is szedtem, kifejezetten refluxra és attól elmúlt. Viszont most először szeretnék kipróbálni valamilyen teát, hátha segít az. A gyógyszertől is hányingerem volt egy idő után. Nekem ezek a sima savlekötők nem használnak sajnos. Ezt a Renniet meg meg sem próbálom.

Azért köszi a választ :)

2017. márc. 22. 09:21
 3/15 anonim ***** válasza:
A Fehér árvacsalán,meg a Fehér akácvirág teát kipróbálhatnád.
2017. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudsz szerezzél be kisüsti pálinkát,vagy főzzél magadnak. Fekete teát ezzel ízesítsd. Amilyen melegen le tudod nyelni, apró kortyokban kortyolgasd. Gyomorsav problémára jó a szódapor, egy kávéskanálnyit a nyelved tövére borítasz, aztán 3-4 deci szódával letolod. Addig kell gyakorolni, amíg erős böfögést nem hoz.
2017. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyömbérteát ajánlom, mellé kevesebb cukrot, szénhidrátot tartalmazó, egészségesebb étrendet.
2017. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2017. márc. 22. 11:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előjött 1 hónapja elég erősen a refluxom. 2 hete Peridot ásványvizet iszom evés előtt 1 órával 2 decit, nagyon bevált, elmúlt az állandó hányingerem és gyomorégésem, persze emellett kerülöm az édességet, kávét, savas dolgokat. Teából most Rooibos teát iszom repce mézzel, és Inka kávét vettem kávépótlónak.
2017. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Peridot víz kapható DM-ben, Spar, Tesco, Auchanban. Nézd meg a honlapot, ott hasznos infók vannak a vízzel kapcsolatban.
2017. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Örülnék ha nem kéne ezzel kinlódnom.

Most éjszaka semmit sem aludtam annyira fájt a gyomorszájam.

Szedek egy gyógyszert szerintem attól jött ki, sőt tuti mert azóta vannak megint tünetek amióta szedem.

Ittam ma gyömbér teát az tényleg segített.

De megnézem ezt a vizet is akkor.

Köszi :) és jobbulást neked is

2017. márc. 24. 14:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Neked is jobbulást. Gyomorszáj fájdalom sajnos ezzel a betegséggel jár, én nem szem most a gyógyszert, de nekem is fájt 3 hétig. Csak ezt a vizet iszom és dliétázok, már visszajött az étvágyam és nem fáj a gyomrom.
2017. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!