Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a bajom? Nagyon rossz?

Mi a bajom? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Tegnap délutánig egy pizzát ettem, (házi készítésű), ettõl nem szoktam rosszul lenni, meg fagyit, a fagyi új dolog volt. Egész éjszaka fájt a fejem, a hasam, hányingerem volt, és most be is hánytam, de úgy istenesen. Lázam is lehet, na meg a hasmenés! Mintha víz lenne. Fura, most a hányás után nagyon picit jobban érzem magam.

Szombat délutânig semmi bajom nem volt.

Fiú vagyok.



2017. márc. 26. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
gyomorrontás
2017. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy beszedtél valami vírust. Most megint elég sok ilyen beteg van. Diétázzál és igyál sok folyadékot. Ma nem is fontos enned,viszont főzzél teát amibe teszel egy kis sót. Ha másképp nem megy 5 percenként igyál 1-1 kortyot. Holnaptól először olyanokat egyél,mint ropi,keksz, főtt krumpli,aztán 1-2 nap múlva ehetsz sonkát, főtt húst és íg y tovább. Viszont tejet,tejterméket és gyümölcsöket csak 1 hét múlva egyél,mert azok erjednek a belekben és hasgörcsöt okozhatnak. A diéta mellé vegyél valamilyen probiotikumot és ha szükség van rá pl. Cralex, vagy Bolus Adstringens tablettát a hasmenésre (de egy ideig ne fontos,jobb ha "kiürülsz"). Lopedium, Imodium, Reasec ilyenkor tilos!
2017. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hiszem a hányás megtette a dolgát. Elaludtam(hányás után), és most felkelve már semmi bajom nincs, csak ugye fáradt vagyok, meg éhes.

A fáradtság azért van, mert egész este "lázálmaim" voltak, és hülyeségeket álmodtam, 20-30 perces periódusokban.

Azt hiszem a jégkrém volt a hibás, vagy bármi is, a hányással biztosan kijött.

Ennek ellenére diéta jön!(Köszönöm a tanácsot!), de az is tuti, hogy pár hónapig nem eszek sem jégkrémet, sem pizzát.

.

2017. márc. 26. 08:23
 4/4 szamo77db ***** válasza:
A rosszullét miatt nyilván sok folyadékot vesztettél, ezt mindenképp pótolni kell. Erre figyelj nagyon.
2017. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!