Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia?

Ez lehet leukémia?

Figyelt kérdés

Reggel tiszta vér volt a papír székelés után. Elmentem dolgozni (ahol elég nagy por volt), fáradékonyabbnak éreztem magam. Hazaértem, kifújtam az orrom és egy nagy adag véralvadék jött ki belőle, most pedig ráz a hideg és hidegek a végtagjaim.

Lehet ez leukémia?


2017. márc. 27. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mégis mi köze ennek a leukémiához? Ha vki hipohonder, az miért nem tud legalább a betegségeknek utána nézni
2017. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dőlt a vér az orromból és végbelemből, ráz a hideg, ez pedig utalhat súlyosabb vérszegényésgre.
2017. márc. 27. 17:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem utalhat. 1. A vérszegénységnek semmi köze ahhoz, hogy vki vérzékeny 2. a leukémia nem vérszegénység, semmi köze hozzá, a tünetei közt még sak fel sem merül az, hogy vki vérez 3. az, hogy kicsit vérzik az orra még nem ugyanaz, hogy dől az orrából a vér.

Nem kéne minden eltúlozni azért, hoghy vki odafigyeljen rád

2017. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves utolsó de igenis a leukémia járhat vérzékenységgel legfőképp orrvérzéssel! De ez még közel sem az. Lázadat mérted? Lehet az orrnyálkahártyád csak kiszáradt a sok portól!
2017. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Talán egy orvos meg tudja mondani..
2017. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz, addig is jó lenne valami infó.

Reggel felkeltem, elég volt megvakarnom az orrom, és ismét egy jó adag vér jött ki belőle, emlékezetem szerint ilyen erős orrvérzésem még nem volt. Erősen jött ki, viszont alig fél perc alatt el is állt.

2017. márc. 28. 17:23
 7/14 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2017. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18
2017. márc. 28. 17:49
 9/14 anonim válasza:
Hát jobbulást kívánok..
2017. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem írtál rá semmit, lázadat mérted? Nincs hőemelkedésed? Az orrvérzés simán lehet a kiszáradt orrnyálkahártyádtól.
2017. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!