Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia?

Ez lehet leukémia?

Figyelt kérdés

Reggel tiszta vér volt a papír székelés után. Elmentem dolgozni (ahol elég nagy por volt), fáradékonyabbnak éreztem magam. Hazaértem, kifújtam az orrom és egy nagy adag véralvadék jött ki belőle, most pedig ráz a hideg és hidegek a végtagjaim.

Lehet ez leukémia?


2017. márc. 27. 16:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Lázam nincs és nem is volt. Sem pedig hőemelkedésem.

Megszoktam, hogy amikor ilyesmi munkám van, van egy kis vér az orrváladékomban, de ez valami brutális volt a többihez képest, mert tömény vér volt.

Nem érzem rosszul magam egyébként, csak egy kis izomlázam van és fáj némely végtagom, ízületem, de ez inkább a munkának tudható be.

2017. márc. 29. 08:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?Majdnem biztos, hogy a leírtak alapján nincsen leukémiád! De azért egy labor nem ártana!
2017. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Túl sokan voltak, nem jutottam be hozzá. Holnap meg persze délután rendel, akkor meg dolgoznom kell.

Amúgy tegnap reggel óta nem vérzett az orrom és semmi egyéb bajom sincs, némely ízületem fájdalmát leszámítva, lehet, hogy el sem megyek.

2017. márc. 29. 20:15
 14/14 anonim ***** válasza:
jobbulást! nincs itt semmi gond! :)
2017. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!