Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnapelott is emeg tegnap is...

Tegnapelott is emeg tegnap is hidegvizben furodtem fel orat. De nem faztam meg. Pedig csutortokre muszaj lenne megbetegednem mert nagyon rossz nap lezs a suliban. Ötletek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Te nem vagy normális ba*dmeg! Komolyan mièrt akarsz megfázni? Mi az a dolog ami miatt nem akarsz elmenni suliba? Tèmazáró? Dolgozat? Tesi? Matek? Igazad van ezeknèl, sokkal jobb egy kis tüdőgyuszi.... Inkább örűlj neki, hogy suliba jársz, ès nem magadat kell eltartanod minimálbèrből....
2017. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
64%
Én együtt érzek veled az előző válaszolóval ellentétben. Valóban vannak olyan napok, amiket jobb kihagyni, nem biztos, hogy csak a dolgozatok miatt. Viszont csak a hideg víztől biztos, hogy nem fogsz megbetegedni. Ne kínozd magad fölöslegesen. Inkább próbáld meg szülői igazolással.
2017. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd h hasmenesed van meg hanyingered. A doki nem fog elmenni hozzatok bekukkantani a wcbe. De egynapos betegseg meg nincs, ugyh igy kb egy hetre, de legalabb 3 napra ki leszel irva
2017. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!