Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy tüdőáttét mennyire gyógyít...

Egy tüdőáttét mennyire gyógyítható? Mennyi az esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak,aki fontos nekem, tüdőáttétje van, de elég sok kemót kihagyott mostanság. Ez rosszabbít a helyzeten? Illetve mennyi az esély a gyógyulásra?
2017. ápr. 12. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az áttét egyáltalán nem gyógyítható. Tapasztalat, hogy nem a kemó határozza meg, meddig lesz veletek, hanem az, hogy ő maga mikor adja fel. Sajnálom.
2017. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az áttétes daganat, az már a vége sajnos.

A kemó nem csak a daganatos sejteket támadja meg, hanem egyidőben az egészséges, épeket is. Így a helyzet már csak romlani fog, hogy áttétes. Nincs visszaút.

2017. ápr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen daganat? Egy hererák még tüdőáttét mellett is megfogható, egy vastagbélráknál már a nyirokcsomó áttét is jelentősen rontja az esélyeket... Ebből a szempontból nem mindegy :(


Sajnos az a tapasztalat, hogy a legtöbb daganatos betegségnél (gyomor-bélrendszer, hasnyálmirigy, máj, tüdő, petefészek, méhtest, bőr és egyéb daganatok) a máj- és tüdőáttétek megjelenésével a gyógyulás illúzió, de az életet meg lehet hosszabbítani és az életminőséget is lehet, sőt kell(!) javítani.

2017. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig van remény,csak fel ne adja!Miért nem jár el a kezelésre?Ha kihagyja,azzal csökkenti a saját esélyeit!Ha fontos neked,légy vele és erösítsd!
2017. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vastagbélrákja van a tüdő áttét mellett. Próbáltam rávenni, hogy menjen el de ragaszkodik ahhoz hogy itthon maradjon. Köszönöm a válaszokat! :(
2017. ápr. 13. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvétem
2019. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!