Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha holnap elmegyek az ügyeletr...

Ha holnap elmegyek az ügyeletre (mivel most 4 napig csak az van) felírja nekem a furocef-et, ha kérem?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom ,zöld válladékot köhögök és fújok az orromból. Lázam nincs,nem is volt.


Kb. 2 éve is furocefet írt az orvos az ilyen betegségemre és akkor úgy elmulasztotta a torokgyulladást,hogy öröm volt nézni.


Még nem voltam orvosnál de egyre rosszabb,nem akarok keddig várni míg a házi orvos nem rendel,mert az még sok idő.


Holnap,ha elmegyek az ügyeletre és kérem az ügyeletes orvost,hogy írja fel nekem a furocef gyógyszert,felírja



2017. ápr. 14. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó kedve van cagy indokoltnak látja akkor felírja. Ha nem akkor elküld a fenébr egy kis torokfájással.
2017. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem küldhet el. Nem tehet ilyet.
2017. ápr. 14. 22:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem is írja fel konkrétan a furocef gyógyszert,akkor is valamit kell csinálnia vagy mást felír esetleg de el nem küldhet szerintem.
2017. ápr. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!