Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen csípés lehet ez? Mi...

Milyen csípés lehet ez? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a kép. Kb. másfél hete egy csípésnek indult, sima piros csípés volt, viszketett, néha megvakartam. Aztán egy hét alatt ilyen lett, kenegetem hámosító krémmel, de nem segít. Hullámzóan viszket, van amikor elmúlik, van amikor nagyon viszket. Megnéztem a neten, szerintem nem ekcéma, vagy pikkelysömör, mert máshol nincs ilyenem, és úgy néz ki, hogy nem is terjed. Elvileg pókcsípés. Mindenképp menjek orvoshoz? Kinek volt hasonlója? Mi lesz ezzel? :(



2017. ápr. 15. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy pókcsípés lenne...
2017. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2017. ápr. 15. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudod mi csípett meg? :D

Én honnan tudjam, Te láttad, Te voltál ott nem én.

Csak abból gondolom, hogy a magyarországon élő 1700 pókfajból a 99%-uk nem is képes átharapni az emberi bőrt.

Nem hiszem, hogy kullancs lenne mert a lyme folt nem ilyen...

Mennyire vakartad? Meg minek kenegeted minden féle vacakkal???


Szódabikarbónát kell rátenni :)

2017. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére nem lyme folt. Szerinted én honnan tudjam, hogy mi csípett meg nem láttam. :D Aludtam. Amúgy a gyógyszertári hámosító krém nem vacak, és más nagyon nincs itthon. Nem tudom tényleg, hogy mi csípett meg, azért gondoltam, hogy pók, mert a neten láttam olyan képet, ami az enyémre hasonlít, és az pókcsípés volt. De mit ajánlasz?
2017. ápr. 15. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább elvakart csípésnek tűnik...

Alvás közben mégis milyen pók csípne meg???? :D

Egyrészt a pók nem vérszívó a lakásban meg nem él olyan pók ami meg tudna csípni (álkaszáspókok, zugpókok szoktak élni, néha egy-két beszökött kerti farkaspók)


Képről majdnem úgy néz ki mintha már elkezdene gennyesedni :D

kutya, macska nincs a lakásban?

2017. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs. Elég zsúfolt a lakásunk, de semmilyen állat nincs itt, pont ezért. Amúgy elég száraz a teteje, szerintem nem fog gennyezni. Csak elég nehéz megállni, hogy ne vakarjam... És aggódom azért.
2017. ápr. 15. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna vakarászni :D

Addig nincs gond amíg nem kezd el feketedni.... várj vele és ne vakard, mást nem nagyon tudsz csinálni..


ja meg ne kenj rá semmit, felesleges

2017. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyit azért nem vakartam, sőt. Csak nagyon ritkán. De oké. Köszi. :)
2017. ápr. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!