Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Állandóan...

Mi bajom lehet? Állandóan sírhatnékom van és nagyon élni sincs kedvem (15/L)

Figyelt kérdés
Lényegében annyi,hogy néha élni sincs már kedvem és megkérdezem saját magamtól egyáltalán miért is élek? Nem rég sírva jöttem haza a suliból és nem ismerek magamra mert tavaly állandóan mosolyogtam és nevettem de amióta végzős lettem teljessen minden megváltozott.Sokan mondják azt,hogy negatív lettem,kevesebbet látnak mosolyogni,hogy komoly lettem meg,hogy miért járok fekete ruhákba..a suli második felébe lett barátom is és az osztálytársnőim mondják,hogy amióta van nekem ő valamive jobb a kedvem,de még mindíg látni rajtam,hogy ugyan olyan vagyok..Kérlek ha tudtok segítsetek,mert fogalmam sincs mibajom van néha és sajnos nem ismerek magamra se😏
2017. ápr. 18. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedsz esetleg rendszeresen valamilyen gyógyszert, aminek a mellékhatásai között szerepel hangulatingadozás stb?

A leírtak alapján én laikusként depresszióra tippelnék amúgy, de ezt csak szakorvos tudná megállapítani. Keress egy pszichológust és meséld el neki mit érzel és mi foglalkoztat, biztos tud segíteni.

Háziorvostól tudsz beutalót kérni pszichiátriára is.

Jobbulást! :)

2017. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert,pszichológushoz meg nem szeretnék menni😏Ja és ezt már megkaptam 1-2embertől,hogy depressziós vagyok
2017. ápr. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!