Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől jött elő nálam hirtelen...

Mitől jött elő nálam hirtelen az extraszisztolé? (lent)

Figyelt kérdés

Nyilván kardiológus tud erre jó választ adni, de érdeklődök, mert azt is láttam kérdések között, hogyha nem áll más probléma a hátterében, akkor nem foglalkoznak vele.


Kis netes kutakodás után, 4 napja éreztem az első rendellenességet (kellemetlen érzetet), figyeltem kicsit a szívverésemet és mint ahogy az extraszisztolé tünetei adják: a kis ütést nem érzem, de a pausa utáni kompemzációsat már igen.


Álló testhelyzetben sokkal gyakoribb mint fekve vagy ülve pl.


Kávét, energiaitalt vagy drogot nem fogyasztok viszont alkoholt azért néha módjával, de van hogy sikerül jól berúgni.


20/f vagyok, nem tudom, hogy pajzsmirigy rendellenességem van-e.


Holter vizsgálat lesz belőle majd azt gyanítom.



2017. ápr. 22. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*kompenzációsat akart lenni
2017. ápr. 22. 11:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Holtert azt kapni fogsz az tuti + kardiológián ultrahangon is megnézi a doki a szíved


(bár ott gondolom pont nem lesz egyetlen extra szisztolé sem :D)


lehet szervi, lehet idegi, lehet stressz ezt így elég nehéz megmondani

2017. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam stresszesebb időszakban jön elő. Kardiológusnál is voltam, nem találat semmit szervi okot, gondolom akkor pszichés alapú, mint ahogy észre is vettem, hogy stressz körül jön elő.
2018. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!