Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy szedjem ki a szemölcsből...

Hogy szedjem ki a szemölcsből a fekete pontokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 évvel ezelőtt a középső ujjamon lett a köröm mellett egy nagy kiterjedésű gyökeres szemölcs. Többször voltam már bőrgyógyászaton, fagyasztották, kauterizálták, kentem kenőcsökkel. Most ott tartok, hogy a mellette lévő ujjamon is kijött egy és már bele vagyok betegedve, annyira csúnya és az eddig szép, nőies kezemet takargatnom kell.

1000 Mg-os C vitamint szedek, Bye Wart kenőccsel kenem, fokhagymát és ecetbe mártott citromhéjat teszek rá felváltva minden nap dunsztkötésbe, de már egyszerűen elegem van és rettegek, hogy nem múlik el, sőt még jön ki.

Mit tegyek?

Kentem már rá grapefruit cseppet, vérehulló fecskefű oldatot is.

Mindig annyit tudok elérni, hogy a szemölcs felázik, jól kivehető fekete pontok lesznek benne, amit nem tudok kivágni, mert egyrészt nem is szabad, mert a vérzéssel tovább terjedne a szemölcsvírus, másrészt pedig biztos nem ez a megoldás.

Hogy tudnám elérni, hogy az immunrendszerem legyőzze ezt és megállítsam és újra szép legyen a kezem?

Kérlek segítsetek, minden válasz nagyon jól jön!!



2017. ápr. 23. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy múlott el, hogy kiáztattam, utána vérehulló fecskefű ecsetelővel áztattam. Ahogy kicsit megszáradt, már csepegtettem is rá, tehát folyamatosan ázott... Már nem emlékszem, de nem kellett hozzá még egy hét sem és eltűnt.
2017. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De neked is gyökeres szemölcsöd volt, fekete pontokkal a közepén? Mert másfajta szemölcsökről már írták korábban, hogy hamarabb eltüntethetők, de ez a gyökeres szemölcs nem akar egykönnyen elmúlni. Ha a fokhagymát ráteszem, lüktet, ég, fáj, megduzzad az ujjbegyem is, ugyanez a helyzet az almaecettel is.
2017. ápr. 23. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a fagyasztást sokkal egyszerűbb és azt mondják hogy nem fáj.Ha az sem működik akkor van több féle mód is hogy eltávolítsák.
2017. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már fagyasztották, ezután nőtt meg az első majdnem 1 cm-re. Utána választottam ezeket a régi hagyományos módszereket, hátha segítenek.
2017. ápr. 23. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
De ezzel amúgy szerintem egy bőrgyógyászt látogass meg,mert ha az már 1 éve ott van akkor valami ott nincsen rendben.
2017. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kölyök koromban volt a talpamon is sok sok fekete pöttyből álló, gyökeres.. Akkor még nem tudtam, hogy mi az és nagyon erős nagyítóval és egy csipesszel nekiálltam és kihúztam egy részét.. olyan hosszú kis gyökereik voltak. Nagyon megijedtem, mert egy lyuk maradt a helyén és ijedtemben visszatömködtem. (tudom nem kellett volna) de így is elmúlott. Ebből azt gondolom, ha kihúzod gyökerestől, akkor az jó lehet.
2017. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kezem olyan pikkelyes volt mint a krokodil bőre. Minden sebhelyen - mert bármit csináltam, úgy nem tudtam elvégezni, hogy meg ne sértsem a kezem. Szereléskor a bütykeimet szoktam leverni, és általában a csontig, ízületig szokott hatolni.- kemény bőrfelszín jelentkezett. Az orvosok szerint szemölcs volt. Lézersebészetre jártam vele, de miután kiégették őket ismét visszajöttek. A negyedik alkalom után, minden kis mélyedésbe amit a doki lézerrel égetett egy kihegyezett gyufaszállal akkumulátorsavat cseppentettem. négy hét múlva már nem jöttek vissza a szemölcsök. még néhány évig látszódtak a sebhelyek, de aztán azok is eltűntek.

Még annyit mondanék, hogy a csuklómnál is volt egy kisebb, és egy nagyobb szemölcs. Azt hiszem az volt a vezér szemölcs, mert mikor azt égettem teljesen mást éreztem mint az ujjaimon. Tehát ha a vezér szemölcsöt nem találod meg, akkor csinálhatsz bármit, soha nem fogsz megszabadulni tőlük. Egyiket kiégeted, máshol kettő jelenik meg helyette. A gyökereik a nyirokerekben vannak, és azon keresztül táplálják egymást. A nyirok éppen úgy behálózza az egész testet mint a vérerek, csak ezek az erek maguktól változtatják helyzetüket is. Privátban elmondom részletesebben is.

2017. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a talpamon volt szemölcs és körülötte pár pici, fagyasztottam, kenegettem, de semmi nem használt, már annyira fájt, hogy nem tudtam rálépni teljesen a talpamra. Így végül sebészeten metszették ki. Nem volt kellemes élmény a talpba adott érzéstelenítő injekció, plusz utána 2-3 napig cataflamot kell szedni, de megérte, mert azóta lekopogom, de teljesen tünetmentes vagyok és csak egy pici heg maradt. Ennek 2 éve.
2017. ápr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos kivágta szikével.
2017. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!