Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik éjjel hányingerem volt...

Egyik éjjel hányingerem volt és nem aludtam semmit, mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Lent voltam a tavaszi szünetben a nagyiméknál, ahol egyik éjjel semmit sem aludtam, annyira hányingerem volt, szédültem és remegtem. Most, hogy már itthon vagyok, nem ettem semmit, hogy elmúljon, de amikor délután hazajöttem, a WC mellett kötöttem ki brutális hányingerrel.

Ezek miatt már 5 napja nem eszek semmit és inni is keveset iszom, mert nem kívánom egyik se. Még most is szédülök, a hasam is rendetlenkedik, a fejem is fáj és már gyengébb hányingerem is van égséggel vegyítve, de nem tudok enni, mert nem megy le a torkomon az étel. Mitől lehet ez? Mit tudnék csinálni?



2017. ápr. 23. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Baktass el az orvoshoz!
2017. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kellett volna emlékezni hogy mikor kezdődött először ez, és az ezt megelőző órákban ettél/ittál-e olyat ami okozhatta.


Nálam egyetlen egy rossz tojás, aminek se szaga, se gyanús kinézete nem volt, olyan fertőzést csinált hogy 1 hét kellett mire rendbe jöttem, és az egész 3 óra leforgása alatt jött elő, mondjuk könnyű dolgom volt mert első étkezésem volt ez reggel.

2017. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hánytál is?
2017. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1) Ha lesz ügyelet, természetesen el fogok menni orvoshoz.

2) Igen, akkor kellett volna visszaemlékezni, most már sajnos nem tudok.

3) Nem hánytam, de nagyon közel voltam hozzá.

2017. ápr. 23. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami miatt nem vagy ideges?

Én nekem ugyanezek a tüneteim ha gyomoridegem van.

2017. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!