Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van visszatérő felfázáso...

Miért van visszatérő felfázásom? Havonta akár 6x is. Van valaki, aki hasonló betegség miatt szenved?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, voltam már urulógusnál is, nőgyógyásznál is (eredményért a héten megyek vissza, de félek, hogy nem találja meg a bajom..)

Egy hónapban, akár 6-7x, vagy többször kezdem érezni a fájdalmat a nemi szervemnél, pisilés előtt elkezd fájni, aztan pisilés végén is nagyon fáj, utána pisilés után nem tudok magammal mit kezdeni, annyira fáj. Többször írtak fel antibiotikumot, egyszer se használt, urzinolt is szedtem, az se. Csak az idôre bízhatom, hogy elmúljon, pár óra, de mindig félve megyek pisilni...bár mostnában már van jele ha kezdődik...félek, hogy már most komoly bajok lehetnek. Szerintetek? Néha segít a kamilla tea, de csak ha megiszom. A meleg víz, kamillás víz, sós víz semmit nem érnek sajnos.



2017. ápr. 24. 00:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez baci, nem gomba. A nemi érintkezés során a végbélből folyamatosan a nunidhoz kerülnek az ecoli bacik, ez okozza.

Erre vizelettenyésztést kell kérni, mert a dokik nem csinálják maguktól. Abból derül ki, h pontosan milyek bacik vannak a húgyutakban és specifikus antibiotikummak fognak kezelni.

Nekem is ez volt tavaly. Hiába nem análoztok esetlegesen, akkor is átkerülhetnek a bacik.

A nemi életet pedig szüneteltetni kéne amig meggyógyulsz.

2017. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ő nem volt soha senki mással, nekem ez pedig fél éve van kb. Nem szedek fogamzásgátlót.6. válaszoló, egyébként nekem is főleg reggelente, és attól félek, hogy nekem is negatív lesz minden eredmény.1 napra elég szerintem 1000g c vitamin.Próbáltam erre a canestent, hátha valami ilyesmi problémám van, de az sose enyhítette, és ugyan úgy csíp a pisilésnél.
2017. ápr. 24. 18:02
 13/21 A kérdező kommentje:
Mármint ezek a tünetek vannak fél éve, lehet kissé megtévesztően fejeztem ki magam.
2017. ápr. 24. 18:02
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat, majdnem az összeset hasznosnak találom.:)
2017. ápr. 24. 18:03
 15/21 anonim ***** válasza:

#10 húgyutakban igen ritka a gombás fertőzés nem jó ott a gombáknak

A C vitaminos dolog a dokimtól van, azóta nem voltam felfázva ;)

2017. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező beszéld meg a dokiddal a magasabb C vitamin adagot (1000 mg amúgy is kevés)
2017. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én békeidőben eszek 2000 mg C vitamint. Betegség esetén sokkal nagyobb a szervezet C vitamin igénye, nem kell tőle félni, a c vitamin hiánytól kell félni!
2017. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2017. ápr. 25. 20:43
 19/21 anonim ***** válasza:
17: Te biztosan nem egy 40 kilós nő vagy akkor!
2017. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

11: Hüvelyi fertőzés automatikusan átterjed a húgyutakra, és ha gombás fertőzésed van, akkor bizony a gomba terjed át.

Nekem gombás fertőzés átterjedése volt, ami a húgyúti panaszokat okozta.

(Urológus hüvelyi PH-tesztet is csinál és az alapján rendeli el a kezelést.)

2017. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!