Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van visszatérő felfázáso...

Miért van visszatérő felfázásom? Havonta akár 6x is. Van valaki, aki hasonló betegség miatt szenved?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, voltam már urulógusnál is, nőgyógyásznál is (eredményért a héten megyek vissza, de félek, hogy nem találja meg a bajom..)

Egy hónapban, akár 6-7x, vagy többször kezdem érezni a fájdalmat a nemi szervemnél, pisilés előtt elkezd fájni, aztan pisilés végén is nagyon fáj, utána pisilés után nem tudok magammal mit kezdeni, annyira fáj. Többször írtak fel antibiotikumot, egyszer se használt, urzinolt is szedtem, az se. Csak az idôre bízhatom, hogy elmúljon, pár óra, de mindig félve megyek pisilni...bár mostnában már van jele ha kezdődik...félek, hogy már most komoly bajok lehetnek. Szerintetek? Néha segít a kamilla tea, de csak ha megiszom. A meleg víz, kamillás víz, sós víz semmit nem érnek sajnos.



2017. ápr. 24. 00:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hány kilós lennék szerinted?:D 39 kg vagyok
2017. máj. 16. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!