Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes egy ilyen...

Mennyire veszélyes egy ilyen vérszegénység?

Figyelt kérdés

Laboreredmèny: HGB 106, vas 12.2, HCT 30%, VVT 3.3.

Ezekből az adatokból kb kiderül, hogy vérszegény vagyok. Orvoshoz mèg nem jutottam el. Règebben írtak fel vasat, az szedhetem? vagy orvosi konzultáció nèlkül nem? úgy tudom, ez az enyhe vérszegénysèg mèg, de súlyosbodását is akàr? Veszèlyes lehet kezeletlenül? Egyèbkènt a hajam is nagyon hullik és fàradt is vagyok a nap vègère, szinte semmi erőt nem èrzek a làbamban. 21/l


2017. ápr. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A vény nélkülieket nyugodtan szedheted. Érdemes egy évben több kúrát is csinálni, mert a menstruációval azért veszítesz vért rendesen.


Ha meg vége a kúrának, akkor pár héttel később érdemes csinálni még egy vérképet, hogy javultak-e az eredmények, mert ha nem akkor felszívódási zavarod van és nem tud beépülni a vas.

2017. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kräuterblutt vaskészítmény nagyon hamar hat és természetes, azonnal felszívódik, nincs adalékanyag!
2017. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem vészes, de érdemes kezelni mert súlyosbodhat.
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!