Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. Mit tegyek?! Nem...

S. O. S. Mit tegyek?! Nem vesz komolyan az orvosom.

Figyelt kérdés

A testemen mindenhol csak nyirokcsomókat tapintok, többszázat. Néha viszket mindenem, és időnként vörös foltok jelennek meg a mellkasomon, amik pár perc után elmúlnak, emellett 6 napja, egyáltalán nincs étvágyam. A karomon is volt egy kiütés szerűség, ami szintén. A csomók, kb 0,5-1 cm-esek. Orvosnál voltam vele hétfőn, de egyszerűen nem vesz komolyan, sz@rik a fejemre magasról.

Mellkasi röntgenre és tüdőgondozóba utalt be. Röntgenen nem találtak semmit.

Mondtam neki, hogy limfómás is lehetek, közölte, hogy ahhoz más vizsgálatok kellenek, és mégis tüdőgondozóba utalt be.

Holott', vannak limfómák, amelyek hetek alatt elvihetnek.

Hogyan és kitől tudnék kérni legalább egy hasi ultrahangot? (magánrendelés nem jöhet szóba)

Már megőröülök, aludni sem tudok, hanem egyfolytában remegek és görcsölök.

Szerintetek?



2015. dec. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A haziorvosodnal voltal? Egy orvos ilyen tuneteket nem hagyhat figyelmen kivul...vagy menny be az sztkba ott lehet tudnak javasolni valamit.
2015. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérvételre is küldött a háziorvos?
2015. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. Vérvételen utóljára másfél hónapja voltam, akkor nem találtak semmit.
2015. dec. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!