Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha pánikbeteg...

Mit csináljak ha pánikbeteg vagyok és a vérnyomásom is magas? (162/75)

Figyelt kérdés
Egyszerűen már attól rosszul vagyok, ha elkezd szorítani a vérnyomásmérő, izgulok a magas értéktől, és félek hogy bajom lesz, hogy ilyen magas gyógyszerek mellett is..

2017. máj. 2. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vérnyomásmérés alapján senki sem mndja ki, hogy magas a vérnyomásod. Ha tartósan, minden mérés alkalmával magas, akkor is lehet mástól is, nem csak a pániktól-amire írod, hogy szedsz gyógyszert. Több lehetőség van: lehet, hogy neked nem jó a gyógyszer, vagy lehet, más bajod is van, vagy az is lehet, hogy vérnyomáésmérés előtt beparázol, és azért magas.
2017. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mióta egyszer rosszul lettem, azóta van ez. Parázok előtte, de szedem a vérnyomás csökkentő szereket. Jó értékeket szeretnék, de egyszerűen rosszul leszek, mikor ekkora értéket látok, és kell egy óra mire megnyugszom...Katasztrófa.
2017. máj. 2. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartósan magas ezek szerint a vérnyomásod. Milyen időközönként méred? Pszichiáter látott már?
2017. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!