Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésem lenne?

Pajzsmirigy alulműködésem lenne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Mindig fáradt vagyok, úgy érzem sosincs energiám semmihez, az utóbbi időben meg is híztam, mert még sportolni sincs erőm. A menzeszem rendszertelen lett, három hónapot kihagyott. (Terhes biztos nem vagyok, még szűz vagyok) hangulatingadozás, aluszékonyság, stb.

2017. máj. 3. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak pajzsmirigy lehet, van vagy 80 féle hormon a szervezetben, lehet cukor, inzulin, progeszteron, prolaktin, stbstb...

Tényleg endokrinológushoz kéne elmenned.

De nem lehet, hogy valami káros étrended is van?

Az is befolyásolhatja a hormon háztartás, pl rengeteg kávé, cigi, energiaitalok, kóla, és rengeteg édesség.

2017. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ezt szimplán a kamaszkor váltotta ki, ettől függetlenül ha aggódsz, akkor menj el kivizsgáltatni magad.
2017. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1: az étrendemre mindeddig elég büszke voltam, mert nem kávézom egyáltalán, (angol feketeteát iszok csak néha) nem dohányzom, semmilyen energiaitalt vagy alkoholt nem iszom soha, de úgy tűnik valami ezek szerint nincs jól mégsem...
2017. máj. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!