Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Január óta szedem az Inerta...

Január óta szedem az Inerta nevű gyógyszert bőrbetegségre, de még mindig nem jó az arcom. Vélemények?

Figyelt kérdés
Napi 4-t szedek (reggel 2, este 2), jövő hónapban végzek is a fél éves kúrával, de az arcomon még vannak sebek (amit ez hozott elő) és nem múlik. Sőt, vöröses állandóan a fejem. Mikor múlik már ez el véglegesen?

2017. máj. 5. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne egy bőrgyógyászhoz menni ilyen panaszokkal, nem kozmetikushoz.
2017. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
17- március óta szedek napi 1-et és szépen letisztult nekem, de még van vissza 1 hónapnyi adagom :) szerintem az adagolással van a probléma. Nekem kevesebb idő után és kevesebb gyógyszerrel elöbb letisztult az arcom mint neked?! pedig nekem nagyon gyulladt piros pattanásos volt az arcom. és ha rendelleneségek léptek fel, keresd fel a bőrgyógyászod aki felírta
2017. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából most már jó, még kisebb sebek vannak (szárít és ugye vékonyabb a bőr), de kell 2-3 hét mire kiürül a szervezetből. na akkor lesz jó. magándokinál voltam, napi 50 ilyen betege van. nem félrekezelésről van szó.
2017. jún. 7. 18:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: kozmetikust szót nem ejtettem és bőrgyógyász írta fel.


Nekem is gáz volt, csak még vöröses ahol száraz. De az egyértelmű. Meg bőralatti volt sok

2017. jún. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!