Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond lehet az, hogyha a jobb...

Zaly kérdése:

Gond lehet az, hogyha a jobb herémen van egy csomó?

Figyelt kérdés
Most figyeltem fel rá, hogy talán gond is lehet, de már régóta ott van. Kérlek normális válaszokat adjatok

2014. márc. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérdés ,hogy hol van a csomó .Mindenkién van ,hisz az ondó vezeték csatlakozik hozzá .
2014. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az egy dolog nem tudom aheylét meghatáozni ugy néz ki mintha mind a 2 felől lenne, de viszont a jobb felén nagyobb lenne egy picivel. tényleg nem tudom de régebb ota igy van csak most figyeltem fel rá
2014. márc. 3. 19:42
 3/7 anonim válasza:
ő neki nemsokára lesz műtétem értágulással szerintem neked is ez lehet.Gondolom a heréden vannak vastag "csövek" ezek az erek lehetnek.Menny el vele orvoshoz!Ezt megműtik nem olyan fájdalmas szerintem.
2014. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a jobb heréden van ilyen csomó? Nem a mellékherédet tapintottad ki?
2014. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozok. Szerintem is valószínűbb, hogy a mellékheréidet tapogattad ki.
2014. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy igen, de akkor nem gond ha ott az nagyobb?, csak azért kérdem, mert ha valami roszindulatu daganat lett volna gondolom más tünetek is követték volna és ez tényleg rég óta igy van nekem, lehet hogy talán születési rendelenesség, vagy régebb megüthettem valahol?
2014. márc. 4. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyan ott mindkét oldalt (kb a herék tetején) akkor azok a mellékheréid. A herék sem teljesen egyforma méretűek, tehát ha az eltérés kisméretű, akkor valószínűleg nincs gond. De ha bizonytalan vagy, akkor inkább nézesd meg orvossal!
2014. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!