Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez komoly gond lehet?

Ez komoly gond lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kb 5 éve amikor ejakulálok(elélvezek) mindegy, hogy maszturbálással,vagy szexnél, az ondómban darabos kocsonyás cuccok vannak. voltam vele annó dokinál, azt mondta, hogy ez nem kóros. teltek múltak az évek, és jelenleg már minden alkalomnál rengeteg zselés állagú cucc jön a spermával, akár ha napi 5ször maszturbálok is,és régen ennyire "durva" nem volt. Sok folyadékot iszom (olvastam hogy kevés folyadéktól is lehet) szóval ez kiküszöbölve.valaki tudna rá tanácsot?

25/f



2016. ápr. 26. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy nem szép, nincsen vele semmi baj. Szerintem ne idegeskedj most ezen:)
2016. ápr. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs ahogy a doki is mondta .Felesleges sok folyadékot inni ,mert erre nincs hatással ,viszont a vesédet megterheled .Nem az a lényeg ,hogy csomós,zselés,az állaga,hanem életképes ivarsejtek legyenek bent,több millió számra .A prosztata nedve majd gondoskodik arról,hogy ez könnyen célba jusson .Egyébként a spermium is 1-2 perc alatt folyóssá válnak .
2016. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csinálj egy végrendeletet.
2016. ápr. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!