Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Hogy hozzam...

Mi lehet a bajom? Hogy hozzam helyre magam 20f

Figyelt kérdés
Par evvel ezelott napi 10-11 orakat ultem a gep elott. Nem voltak barataim.Napi 3-4 pakolas chipset megettem rendszeresen.Nem mozogtam,nem volt eletem.Nem mozdultam ki otthonrol a napom 80% at a gep elott toltottem. Addig pihentem amig ettem, meg ameddig suliba voltam.Ez 4-5 eve volt. Ez az egesz kb 2 evre ra kezdett kihatni rajtam.Rendszeres hasmenessel kezdodott,hanyassal,gyengeseggek.Ahogy megettem valamit rrogton ki is hanytam.A kozepiskolat abba kellett hagynom emiatt,nincs vegzettsegem mert meg mindig fennal a betegseg.Minden letezheto vizsgalaton keresztul mentem azt mondtak minden az eredmenyek jot mutattak.Tobbszor is voltam vizsgalatokon.Az orvos azt mondta hogy at kell szokni az aktiv eletre es ez idobe tellik.Elkezdtem uszasra jarni most sokkal jobb mint 2 eve volt.Nem hanyok minden nap,nincs hasmenesem.viszont van egy nagyon nagy problema.Ahogy picit jobban megterhelem magam lefogyok 1-2 kilot. Nem tudok mit csinalni magammal.Most nagyon bulizos,sportolos tipus vagyok.Ahogy egy kicsit jobban ugralok vagy tancolok a zenere,nagyon rosszul leszek.Legyengulok,a labaim iszonyatosan fajnak,az egesz testem.Jon a nyar,bulizasok minden nap.Nem merem aktivalni magam mert lefogyok minden kisebb megterhelesre :( Minek lehet ez a jele? Mit tehetnek. Aki segit rajtam visszakapja egy eletre
2017. máj. 28. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nek is igy volt :)

Kialakult neki a bélbetegsége, ami gyógyít hatatlan. Hát azért szarul érzed magad, mert a szervezeted elbasztad, más lett a működése.

Viszont ez nem rövid idő leszel tünetmentes.

Ami bevált neki: diéta, tejtermékek kihagyása, nagyon sok folyadék, sok gyümölcs...

2017. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nagy részét bemeséled magadnak, én is voltam hipochonder, tudom milyen. Csinálj egy tisztítókúrát. Pl. ajánlom a csalánteát én most azt iszom napi több pohárral. Vértisztító. Olvass utána a vitaminoknak, egészséges étkezésnek. Nekem tiszta ragya volt a homlokom, elkezdtem D vitamin cseppet szedni és egyből elmúlt. Lehet hogy vitamin hiányod van.


Ajánlom a teákat elsősorban, diófa, csalán, kamilla stb. én ezeket iszom és tényleg jobb a közérzetem de még ki akarok próbálni többfélét.

Nyers zöldségek, én spenótot, céklát eszek nyersen meg mindent ami épp van, fokhagyma stb.

Ne cigizz ne igyál mert ezek nagyon elcseszik a közérzetet.

Nekem amikor épp ilyen egészséges korszakom van és megiszok akár egy doboz sört már rosszul vagyok, fáj a fejem.

Vagy ha elszívok 1-2 hét nemcigizés után egy cigit. :D

Ilyenkor érzi az ember, hogy mennyire szar.



Ja és hal. :D Tonhalfüggő vagyok. Bár a tengeri halak nem a legjobb választás, de ha csóró az ember nincs más. De holnap készülök halolajat venni. :P

2017. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nagy terhelésre mindenki lefogy 1-2 kg főleg ha van is miből

én pl mma edzésre elmegyek 86kg-san edzés végén vagyok 84.5-85kg

de ez kb csak víz ilyenkor ami lemegy

2017. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!