Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik betegség a leghihetőbb...

Melyik betegség a leghihetőbb az orvosnál?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem szép dolog lógni, de holnap muszáj ugyanis nem érünk haza a családi kirándulásunkról.

Szülői igazolás nincs, marad az orvos.

Mit mondjak hogy azt el is higyje mindenféle további vizsgálat nélkül és kiirjon legalább 1 napra?


2017. jún. 5. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mi olyan nehéz ebben?
2017. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hasmenés örök klasszikus
2017. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de ezt már eljátszottam jó párszor nála.
2017. jún. 5. 20:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy hánytam?

És ha megkérdezi hogy mit ettem, akkor mit mondjak?

2017. jún. 5. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a hasmenés az örök klasszikus :)

Amikor suliba jártam én is többször eljátszottam ezt és mindig kiírt 2-3 napra a doki. Ha mégis valamiért rákérdez, hogy hogy tudtál elmenni a rendelésre akkor mondd azt, hogy vettél be valamilyen hasmenés elleni gyógyszert de így is 1-2 óránként menned kell, bár nem valószínű, hogy rá fog kérdezni. Ezt úgysem tudja senki bebizonyítani. Csak megnyomkodja a hasadat és annyi.

Vagy borzasztóan fáj a fejed az idő miatt. Vettél be fájdalomcsillapítót de nem nagyon hatott és szeretnél aznap pihenni.

2017. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tengeri kaját rendeltél utána hányingered lett és hagytál. Momdhatod hogy migréned van. Egyébként bármit mondasz el kéne hinnie hacsak nem minden héten kamu igazolást kérsz.
2017. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy jó az is, hogy hánytál. És az is jó, hogy tengeri kaját ettél. Vagy ha nem azt akkor meleg pizzát, gyorsan etted és hát meleg is volt vagy sokféle kaját ettél össze meg ittál rá sokat... :D
2017. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!