Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekvő helyzet kezdetekor...

Danixl9 kérdése:

Fekvő helyzet kezdetekor szívritmuszavar? 18\F

Figyelt kérdés
Már nehány hete észlelem ha hosszabb állás vagy ülés után hirtelen lefekszem akkor többször is egymás után dobban egy nagyobbat és egy kisebbet egymás után a szívem majd 2-3-4 ilyen után visszaáll a rendesre. Hasonló szokott lenni esténként ha veszek egy nagy, mély levegőt akkor ugyan ezt szokta csinálni. Voltunk EKG-n, szívultrahangon, terheléses EKG hasonlók, 24 órás ekg is volt viszont az eleg rossz minosegu adatokat hozott szoval sokat nem mondtak. Az orvosnak probaltam elmagyarazni ezt a dolgot de azt mondta h ez normalis, nem nagyon vette komolyan. Vilag eletemben elsők között futottam a 400meter 2000metert, aktivan mozogtam sportoltam sok mindent. Mi állhat ennek a hátterében?

2017. jún. 7. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
ha voltál dokinál és azt mondta normális nyugodj meg én még majd most megyek kardiológiára hasonló panaszokkal
2017. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!