Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy ne kapjam el...

Mit tegyek hogy ne kapjam el a hasmenést?

Figyelt kérdés
A szüleim mindketten betegek most. Anyum 3 napja apum pedig 2. Hánytak, megy a hasuk és lázasak. Egyikükkel sem érintkezem 3 napja nem ugyanazt a kéztörlőt használom nem ülök rá a wcre nem iszom velük egy üvegből és próbálom tartani a tisztes távolságot. Elkezdtem szedni Lactivot, c vitamint, multivitamint és beszedtem egy lopediumot is mert nagyon morgott a hasam. Nagyon sok vizet iszok és eddig teljesen tünetmentes voltam viszont most elkezdett fájni a hasam...nem tudom hogy ez mire utal de nagyon nem akarom elkapni és nagyon félek is tőle...mit tegyek még hogy ne kapjam el? Ha elkaptam mit csináljak hogy minél gyorsabban vége legyen? 16/L

2017. jún. 13. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

bekövetkezett?

ha igen jöjjön ki minden, utána széntabletta

2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!