Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az elmúlt kb.36 órában 4 órát...

Az elmúlt kb.36 órában 4 órát aludtam?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem. Ötletek?

2017. jún. 14. 04:34
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Ez nagyon durva! Kikészül a szervezeted. Menj el a háziorvosodhoz, ő biztosan megmondja, hogyan tovább.
2017. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ez elmúlt 48 órában? Az elmúlt héten?

Egy nap (36 óra) nem igazán mérvadó. Velem is gyakran megesik, ha egyszer 7-8 órát alszom, akkor a következő nap 5-nél többet biztosan nem fogok. Ez önmagában nem utal bajra. Nekem az elmúlt hónapban az átlagom 5:48 volt, és kipihent vagyok. Az igazi kérdés, hogy milyen az alvás minősége. Én az elmúlt hónapot 1,2-es AHI átlaggal produkáltam.

Akkor van gond, ha napközben nehezedre esik figyelni, bealszol olyan szituációkban is, amikor nagyon nem kellene (pl. vezetés közben), romlott a szellemi képességed. Ilyenkor tényleg irány valamelyik alváslabor (pl. Honvédkorház).

2017. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!