Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 31 órája nem aludtam és az...

Ha 31 órája nem aludtam és az elmúlt 31 órából,31et virtuálisan éltem meg (egy játékban) az utalhat valamilyen gondra?

Figyelt kérdés

Kicsit álmod vagyok, de nem akarok elmenne, mert belejöttem, amikor kilépek 5 perc múlva egyből vissza, mert nem bírom. barátaim nincsenek, mert nem éppen vagyok at a típus..

Ohh és ha kinyomom a hangot játékból, akkor hallom, hiába van kikapcsolva akkor is hallom, nem most kezdtem a játékot csak most tűnt fel, hogy milyen sokat ott tudok ülni előtte.

17F


2016. júl. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már függőség, de megértelek, én a netezéssel vagyok így, egész éjjel fenn vagyok. Próbálj meg aludni, hosszútávon komoly baj lehet ebből.
2016. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem utalhat, hanem utal. Ha nem tudsz pihenni, kikapcsolódni, akkor sürgősen keresd fel a háziorvost.

Ilyen emberkékkel is szoktam találkozni a sürgősségin, a veszélyes állapot rendezése után utalják a pszichiátriára őket.

Igaz, most hétvége jön, de ügyeletre is mehetsz vagy kórházba, ha nem szűnnek a hangok és nem tudsz aludni, kikapcsolódni....menj, mielőtt késő lenne.

2016. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Függőség. De emellett a sokáig tartó, folyamatos üléstől lehetséges, hogy vérrög képződhet a lábadban, ez már elég veszélyes.
2016. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
em fáj, mert szoktam 1 órát edzeni azért közben, eléggé sovány vagyok lese írom mert csak szörnyűködnétek nem avészesen sovány, hanem csak sovány, fiúnak nem kéne ennyinek lennie :/.. Dokihoz félek elmenni, félek, hogy valamit rosszul teszek és bezár vagy valami.
2016. júl. 30. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogyan akarod leélni az életed: félelemben vagy felszabadultabban...
2016. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki írta vérrögöt, annak teljesen igaza van. Tök mindegy, fáj-e a lábad vagy sem, mert fájdalom nélkül indul a vérrög kialakulása. Aztán brutál tud fájni és halálozás is előfordul.

De az ilyen hosszú ülés sok minden más szervnek is problémát jelent.

Ha kórházba akarnak utalni, akkor az teljesen érthető, mert nem vagy egészséges.

Ezt írod: "csak most tűnt fel, hogy milyen sokat ott tudok ülni előtte." Tehát máskor is előfordul az ilyen. Tehát függő vagy, nem is kicsit. Csodálkozom, hogy rohamról (epilepszia) nem írtál és egyéb belszervi gondról.

Ne sajnáld magad, ne sajnáltasd magad, fejezd be a félelmeid gyártását és a saját érdekedben irány a háziorvos vagy a pszichiátriai gondozó. 17 éves vagy. Végre tegyél már magadért valamit, ami megmentheti az életed, és ez, az orvoshoz fordulás.

Attól félsz, hogy bezárnak? De attól nem félsz, hogy maradandó belgyógyászati, kardiológiai, neurológiai stb. károsodásod lesz (már most is lehet)?

Mindannyian sok minden gondunkat leírhatnánk itt, mert mindannyiunknak vannak beteg, nehéz, félelemmel teli, stb. gondolatai. De az egyik különbség az egészségesebb és a nem egészséges gondolkodású ember között, hogy az egészségesebb kérdez, majd kivitelezi a hatékony megoldást. A nem egészséges panaszkodik, nem csinál semmi hatékony megoldást, a leírt ötletekre azt írja, ez ezért nem jó, az azért nem jó vagy tök másról kezd el beszélni vagy a problémáját lekicsinyíti vagy leírja továbbra is kellemetlenségeit, félelemeit, de összegezve, nem változtat hatékonyan....talán csak akkor, ha már viszi a mentő, mert súlyos helyzetbe került pl. a függőség miatt (mert vérrög alakult ki, mert, gyomorgörcse lett, mert epilepsziás rohamot kapott, mert ....stb.).

Majd jelezd mit mondott az orvos, mert ez érdekel.

Ha nem mész orvoshoz, akkor a betegséget, boldogtalanságot, szenvedést, panaszkodást választottad és ez engem nem érdekel. Nem akarlak támogatni a figyelmemmel, beírásommal abban, hogy itt csak panaszkodj, közben nem kérsz szakmai segítséget.

Viszont, ha végre teszel magadért hasznosat és beszélsz a dokival, akkor érdekel a sorsod.

2016. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!