Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrspray függőségben szenvedek...

Barthafanni kérdése:

Orrspray függőségben szenvedek? (Lent)

Figyelt kérdés
Kb másfél éve orrspray függő vagyok használtam már otrivint, nasivint jelenleg wick sinexet használok egy ideje. Minen nap sokat füjok egy üveg 1-2 hétig tart. Reggel hajnalba arra kelek hogy ki van száradva a szám és az orrom bedugul és fújnom kell. Tegnap szerintem egy megfázást is elkaptam mert váladékozik. Van itthon Avamys orrspray, de nem tudom elkezdjem-e ? Esetleg megfázás után? Nem tudom mit tegyek . 2 éve mandulámat kivették akkor látott utoljára fül-orr-gégész. Azota nem tudom alakult e ki orrpolip . Bár ha fújok be akkor jo. Mit tegyek?

2017. jún. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez, 2 éve vagyok függő...fül-orr-gégész írt fel gyógyszert, az 2 hét alatt rendbe hozott, viszont utána 1x megfáztam és minden a régi:( nekem a műtétet javasolták
2017. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áh, én 20 éve vagyok az :-D Egyszer leszoktam orvos segítségével, aztán jött egy influenza, és 2 nap alatt visszaszoktam. :)
2017. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orrpolipot okozhat?
2017. jún. 16. 17:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Orrpolipot okozhat? Milyen műtétet?
2017. jún. 16. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: elvileg okozhat polipot sajnos..nekem van egy enyhe orrsövényferdülésem ami csak ront rajta, azt kellene műteni
2017. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.19 éves lány vagyok, 4 éve orrspray függő méghozzá a legrosszabb fajtát használtam Rhinospray Plus.Most jelenleg a leszokás fázisba vagyok, mert heti egyszer kellett vegyek orrsprayt, és pár napja már nem akarja kidugítani a bal orrlyukam és elhatároztam,hogy leszokok. Hatalmas kinlódás, sírok minden bajom van. Napok óta nem alszom. Átváltottam egy szteroidos orrsprayre olvastam neten,hogy sokan azzal szoktak le, úgyhogy most csak abban bízom ,hogy használni fog Mometosan Sandoz a neve, de eddig semmi javulás. Utoljára mikor látott füll-orr-gégész azt mondta,hogy orrsövény ferdülésem is van, műteni kéne.Mondjuk a doki nem tudott arról, hogy intenzíven használom az orrsprayt. Elkezdtem gőzőlni kamilla teával, nekem ez sose dugította ki az orrom, de valahogy könnyebb érzést ad az orromnak.Olvastam olyan is,hogy langyos vízbe, sót kell rakni és csöpögtetni az orrlyukba. Hát ,ezt még nem mertem megcsinálni. Úgyhogy jelenleg abban bízok, hogy ez a szteroidos orrspray majd segít, kamillával gőzőlgetek. Majd írok, hogy hogy sikerült. Remélem nemsokára mostmár aludhatok egy jót is.
2017. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!