Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Széntabletta jó ötlet? Mitől...

Széntabletta jó ötlet? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta hasmenésem van, de nem olyan szokványos, hanem konkrétan, mintha beöntésem lenne. Nincsenek bél/hasgörcseim, hányingerem se, a közérzetem is jó, nem érzem magam betegnek ezen kívül. Nem ettem semmit tegnap este óta, csak natúr joghurtot ittam (nem kellett volna?), illetve étcsokit is ettem, de még mindig hasmarsom van. Meg eléggé fel is vagyok fújódva.


Ma olyan programom van, amit nem nagyon tudok kihagyni, viszont nem szeretném, hogy olyan helyen jöjjön rám. A széntabletta jó ötlet? Gondolkodtam pálinkán is...


Szerintetek mitől lehet? Vírus?


2017. jún. 27. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet közepesen enyhe B. Cereus ételmérgezés. A joghurt hajt, de már kijött belőled. Ne egyél és igyál semmit és akkor nem jön rád a program alatt remélhetőleg. Szerintem hamar elmúlik
2017. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tej, tejtermék ilyenkor nem jó. Vegyél be széntablettát pár szemet.
2017. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmúlt :)
2017. jún. 28. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!