Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős körömgombafertőzés...

Erős körömgombafertőzés (barna, vastag köröm) esetén érnek valamit az ecsetelők, stiftek?

Figyelt kérdés
Vagy csak a köröm levételével lehet bármit is elérni?
2017. jún. 30. 04:55
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem.Erre már gyógyszert kellene szedni.

Nagyon hosszú folyamat és nagyon költséges.

2017. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. A körömlevétel sem jó, egyrészt nagyon durva beavatkozás, másrészt a gomba úgyis túlélhet a körömágyban.

Van rá szájon át szedhető gyógyszer, a háziorvos felírhatja neked a kúrát. Arra kell készülnöd, hogy előtte is és szedés alatt is állandó májfunkció vizsgálatra kell járnod, és a kezelés több hónapot vesz igénybe.

2017. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lábon ?
2017. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ami ér valamit az a lzeres kezelés!! vagy nekem a bano féle fokhagymakapszula segitett, zselés kapszula, tűvel kiszúrtam, nagyon szep feher most.

de nekem ennyire nem volt elgombasodva mint neked, de egy próbat megér. 2000 ft rossmannban.

2017. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyógyszert egy évig szedtem, de nem mulasztotta el rendesen.
2017. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Nem nekem kell, családtagnak, kezén van pár ilyen köröm.)

2017. jún. 30. 20:29
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia! Rengeteget kezeltem én is a köröm gombát mindenféle orvosi és otthoni módszerrel, mind hiába. Kb.10-12 éve volt már ez a betegségem. Három hónapja adott a körmösöm egy Unguir nevű Köröm kezelő folyadékot. Napi kétszer csepegtetem és kenem a körmöm. 12 év után először Köröm nő a lábujjamon a sárgás vastag, porladó gomba helyet. Alig merem elhinni. Csak azt nem értem, miért nincs még felkapva ha ennyire használ?!? Merem ajánlani figyelmedbe! :) ja és csak 2890 Ft volt és még félig sem fogyott...
2017. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben itt helyben is ajánlotta valaki ugyanezt.

De még nincs beszerezve, mert ahol kérdezte anyum, az az illető nem tart, de ismeri és ajánlja.

A jövő héten utánajárunk.

Köszönöm!

2017. júl. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!