Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylábujjamon a körmöm...

A nagylábujjamon a körmöm helyett barna, kemény felület található, mi az?

Figyelt kérdés

A nagylábujjamról elvesztettem a körmöm, seb/alvadt vér van a helyén és valami kemény bőr szerű valami. Arra lennék kíváncsi, hogy le kell szedni vagy az új köröm majd le fogja nyomni? Az orvos ezt nem mondta, hogy le kell szedni, csak azt, hogy áztatni kell kamilla teába.


Persze arra is kíváncsi vagyok, hogy mi az.



2013. márc. 16. 14:29
 1/2 kisé válasza:
Szerintem ne nagyon piszkáld mert lehet hogy be gyullad tőle. inkább csináld azt amit az orvos mondott! Áztasd és kösd be hogy ne menjen bele piszok. De ha már nagyon eláll és idegesít megpróbálhatod levágni.
2013. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ettől félek én is, hogy be gyulladhat. Azért kérdem egyébként mert félek, hogy a köröm ránő és deformált lesz.
2013. márc. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!