Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Körömrág...

Nem tudom mit tegyek! Körömrágós vagyok, van megoldás rá?

Figyelt kérdés
Körömrágós vagyok,de annyira,hogy amikor már a körmöm lerágtam elkezdem a maradék körmöm körül a bőrt is rágni...A bőröm ilyenkor az ujjvégeimnél elszíneződik és sötétbarna színbe vált át... Nagyon utálom emiatt magam jó lenne ha tudnék tenni ellene valamit. Persze mindkettő ellen.

2017. febr. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen keserű lakk. Nekem az nem vált be, szégyellem magam, de ha ideges voltam még úgy is lerágtam. De neked lehet beválna. Amúgy nem tudom lány vagy vagy fiú, én kb egy fél évre úgy szoktam le róla hogy folyamatosan festettem a körmöm mert csak úgy nem rágtam le. Most suli miatt újra csutira lerágtam őket sajnos a stressz miatt... meg igazából festeni se lenne időm három vagy négynaponta. Sokan mondják hogy szopogass cukrot meg rágózz, én ezeket nem próbáltam.
2017. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :)
2017. febr. 14. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

szokj át más stresszoldó tevékenységre. Pl sport.

Amúgy szerezz egy stresszlabdát, vagy bármit amivel le tudod foglalni a kezed. Én pl ha nagyon ideges vagyok egy fonál darabot szoktam tekergetni az ujjaimmal.

2017. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!