Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg mandulának lehet mellékh...

Beteg mandulának lehet mellékhatása börkiütés?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sok mellékhatása lehet (hajhullás,izuleti panaszok) mig maga a mandula nemfáj. Tapasztaltatok már hasonlot?
2017. jún. 30. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Allergiás kiütének látszik.A másik kép nem működik,próbáld feltenni újra.
2017. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Általában este/ejszaka kezdodik és reggel a legdurvább. Ha allergiás lennék nem akkor kéne jelentkeznie mikor azadott dolgot elfogyasztom/közelébe megyek? Allergia vizsgálatra nemtudok elmenni amig vannak tüneteim. :(
2017. júl. 1. 22:30
 13/19 A kérdező kommentje:
Vérkép eredményében magad volt a CRP szám, doki az miatt momdta hogy szerinte gyulladás .. nemtudom mi lehet de mar kezdek megörülni töle..
2017. júl. 1. 22:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet,a manduláid lesz a gond.A rossz mandula sok gubancot tud okozni.Nekem is a torkomban lehet gond,mert nem javul.Megnézném neked milyen a torkod,mandulád.
2017. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak most néztem meg a képet.Hát,neked valóban szép a torkod,az enyém akkor is csúnyább ha nem fáj.Én nem látok rajta semmi gyulladásra utalót.Talán a hátsó garatfal kicsit piros,érdemes lenne gargalizálni langyos sós vízzel,naponta 3x.Látom neked is nagyobb a jobb oldali mandulád,mint nekem,de amúgy rendben van a torkod,szerintem.A gégészeten azért nézesd meg,kiváncsi vagyok neked mit mondanak.Én már rengetegszer voltam,egy doki mandulaműtétre akart küldeni,a többi meg írt fel gyógyszert,mást nem mondtak,pedig már tükrözték is néhányszor a torkom.A manduláimmal szinte soha nincs baj,csak a garatívek pirosak és a hátsó garatfal erezett és tele van kis átlátszó dudorokkal.Mindig olyan mintha be lenne gyulladva.
2017. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál, manduláim tökéletesek, kicsit piros a torkom, vett mintát elkuldi vizsgálatra hogy vannak e benne baktériumok. Szerinte a tünetek allergiára utal, de nem érti akkor hogy lett magas a CRP, mert akkor viszont gyulladás. Ez volt a 8. látogatásom különféle orvosnál, senki nem talál semmit és nemtudja miez.. kicsit már kezdem feladni hogy meglesz valaha a gubanc -.-
2017. júl. 3. 15:14
 17/19 anonim ***** válasza:

igen,a manduláid tényleg rendben vannak,láttam a képen.A torkod valóban piros de nem vészes,szerintem mindenkinek piros annyira.A gégédet is megnézte?

Én most néztem a torkomba,most nem olyan ronda nekem sem mint a képen volt és nem is érzékeny.Meg fogom nézetni azért a gégészeten,úgyis elég régen voltam ott.Csak halogatom mert nem nagyon bírom ha ott turkálnak.

Szerintem neked allergiától lehet a kiütés,nekem is volt már gyógyszertől.

2017. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gégémet nem nézte.. a tied tényleg nagyon csunya amugy.. fogamzásgátló lehet szerinted?
2017. júl. 3. 23:15
 19/19 anonim ***** válasza:

Bármi lehet,nehezen lehet kideríteni.

Nekem idült garatgyulladás van,azt mondta az egyik doki.Mindig is csúnya volt a torkom.Majd megyek megint gégészetre,de most nem annyira vészes.

2017. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!