Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpet. Mi lehet?

Titikeeea kérdése:

Véres köpet. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Az elmult egy hetben negyszer koptem ferrari pirosat eleg bo mennyisegben... ami erdekes az egeszben hogy egy helyben ulok es egyszercsak elonti a szamat. Iszok vagy kikopom magambol es kesz. Nem kohogok melle, februarban voltam tudoszuresen es semmi. Ful orr gegeszetre rohantam utana ahol semmit nem lattak ami okozhatta volna. Esetleg valakinek volt mar hasonlo? Nagyon ijeszto :( egy 24 eves, halalra remult lany..

2017. júl. 6. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt érzed, hogy honnan önti el a szádat? Mi lehet az eredete? Laikusként még fogászati dologra gondolnék.
2017. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos fogalmam sincsen. Azt mondtak paran hogy lehet reflux. Na de hat azt feltetelezem hogy azert azt erznem ha egyszercsak valami lentrol feljonne a szamba 🤔 A fogaim elvileg rendben es pl ha fogatmosok akkor kicsit se szokott verezni. Fajni se faj semmi...
2017. júl. 6. 23:52
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarlak megijeszteni de lehet komoly baj áll e mögött a véres köpet mögott. Kérj beutalót egy gyomyortükrözésre meg egy nagy vérképre , sajnos a tünetek alapján lehet gyomorák tünete vagy leukémia is. De remélem semmi komoly nem lesz
2017. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mivel inzulinrezisztenciam van ezert 3 havonta csinalnak verkepet.. nem vagyok hozzaerto de abbol nem vennek eszre ha leukemias tuneteim lennenek?
2017. júl. 7. 00:05
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Mikor volt utoljára vérvételed? Csak mert csak mert vannak bizonyos fajtái a ráknak amik nem mitathatók ki vérképből csak pl ha biopsziat vesznek az adott területből, de menj el feltétlen orvoshoz szerintem már maahohy felkeltél.
2017. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem mert nem azt keresik. Meg kell mondani hogy mi a problémád hogy annak az okát keressék.
2017. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nem fogok tul sokat es nyugodtan aludni miutan leukemiat vagy gyomorrakot diagnosztizaltatok :( :D
2017. júl. 7. 00:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell vizsgálni lehet elég szar vizsgálatok lesznek de legalább rájönnek mi okozza. Elsősorban egy nagy vérkép utánna pedig irány a gasztroenterológia.
2017. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azert aludj nyugodtan. Az itteni diagnosztizalok mindamatorok, egyik sem orvos. En sem, de mint noverke, azert van fogalmam arrol, hogy az ilyen merteku verzessel jaro leukemia vagy gyomorrak mas tuneteket is produkal, amit tuti eszrevennel.

De mindenkeppen menj el dokihoz, ne vard meg a kovetkezo 3 honapot. Konkretan mondd el a tuneteket, mert ennek kideritesehez egeszen mas vervizsgalat kell, mint az inzulinresistant vizsgalathoz.

Addig is, egyel sok spenotot, brokkolit, karfiolt, es banant (a kalium es a K vitamin miatt)

2017. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Es milyen a ferrari piros? A fonokomnek fekete Ferrari-ja van... :D :D :D
2017. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!