Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudtok olyan magán neurológust...

Tudtok olyan magán neurológust Budapesten, aki alaposan diagnosztizál, és diák számára is elérhető árai vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne egy neurológus segítsége aki jól érti a dolgát, mert muszáj megbizonyosodnom róla, hogy az e problémám amire tippelek és mit csinálhatnék vele (és nem csak nyugtatókat ír föl ész nélkül). Mivel diák vagyok, ezért nincs zsém több tízezres konzultációkra.


21/f



2017. júl. 3. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A Klinikák megállótól nem messze (pár méter) van a Semmelweis neurológiája, annál naprakészebb és ügyesebb bandát keresve se találsz, ráadásul ingyenes. Menj el a háziorvosodhoz és kérd oda a beutalód (szabad orvosválasztás van).

Én voltam ott gyakorlaton és nagyon sok különleges neurológiai betegséggel rendelkezőkön tudtak segíteni.

2017. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!