Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus hasnyálmirigy gyullad...

Krónikus hasnyálmirigy gyulladásban szenvedők válaszait szeretném! Mennyi idő alatt tudtatok helyel közzel felépülni, enni? Esteleg orvost tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
32eves nő vagyok epe kövessen miatt alakult ki a gyulladás volt pszeudocisztam azt leszivtak,de semmi javulas.enni nem tudok 43kgra fogytam(53)rol.tapasztalatokat várok mert már nagyon el vagyok keseredve.

2017. júl. 9. 20:07
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Apámnak volt hasnyálmirigy gyulladása. Befektették a belklinikára. 3 napig nem kapott enni, hogy kíméljék a hasnyálmirigyet. Addig infúzióról táplálták. Aztán szépen lassan vezették vissza a normális táplálkozáshoz. Ő is fogyott és elég nehezen épült fel.
2017. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!