Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol fajhat a hasam?

Mitol fajhat a hasam?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan 4 korul kezdett el gorcsolni, szurni a hasam jobb oldala. Azt hittem vakbel lesz, de annyira azert nem faj. Illetve szerintem annak kicsit lejjebb kene fajnia. Nem hanytam, etvagyam is van de nagyon rossz ez a hasfajas.

Reggelre jobb lett, akkor csak egy kicsit a gyomrom korul, ott fent fajt aztan miutan reggeliztem az is elmult. Ma delutan ismet elkezdett ugy fajni mint tegnap, azota sem szunt.

Otletem sincs mi ez. Vakbelnek jobban kene fajnia nem? Es nem kellene megszunnie. Plussz nem kemeny a hasam, nem faj ha nyomom. Csak igy gorcsolget, szurkal. Neha kicsit jobb, neha kevesbe.

Arra gondoltam hogy holnap megprobalok lightosabban enni, semmi nehezet, semmi fuszereset, tejeset es megnezem ugy is faj e.

Otlet valakinek? Jart mar igy valaki?



2017. júl. 9. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán epekő. A jobboldalt jelentkező fájdalom és a kemény has arra utal. De pontosabb diagnózist csak orvos állíthat fel.

HA tényleg epekő, célszerű retket enni.

2017. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kemeny :( Ha nem mulik holnapig tuti elmegyek, de addig gondoltam hatha van itt valaki aki jart mar igy
2017. júl. 9. 21:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg tenyleg epeko. utana olvastam es minden stimmel amit ereztem..

Es zsiros kaja utan, ergo ebed utan fajt mindig.. Holnap irany a doki. Koszonom:)

2017. júl. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!