Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mit tehetek? Ki írja...

Ilyenkor mit tehetek? Ki írja fel nekem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok, rendszeresen kell szednem ventolint és symbicortot. Debrecenben a szakrendelésen kiadták a papírokat, hogy igen, ezek kellenek, és a debreceni háziorvos fel is írja... na de én elköltöztem otthonról, székesfehérvárra. Itt nincs bejelentett lakcímem még, de a gyógyszerem kifogyóban van. Ilyenkor kihez kell fordulnom?
2017. júl. 12. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész abba a rendelőbe ami a legközelebb van az új otthonodhoz. Elmondod a dokinak a gondodat. Ők segítenek.

Jó magam is Ventolint kapok, de én csak akkor használom ha fulladok. Én Angliába költöztem ki, és amikor elfogyott, a helyi rendelőben elmondtam mi a gond. Megvizsgált, és azóta ők is kiírják nekem.

2017. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben van, megpróbálom. Köszönöm!
2017. júl. 12. 09:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert én is úgy tudom hogy háziorvost szabadon választhatok, de a szakrendelésekre a lakcímemmel megegyező helyre mehetek csak...
2017. júl. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!