Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gombaellenes gyógyszert...

Gombaellenes gyógyszert szedek, nagyon ég a gyomrom, mit tanácsos ilyenkor enni és mit nem?

Figyelt kérdés

Fluconert kell szednem másfél hétig, de már az első tabletta után rettentő savtúltengésem lett.

Próbálok natúr joghurtot és sima kekszet letuszkolni, de nagyon nehéz, rettentő kevésnek érzem és éhes vagyok. Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy milyen egyszerű ételeket érdemes ilyenkor enni?



2015. júl. 28. 10:51
 1/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Vegyél be Rennie-t.
2015. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem, de ehetném marokszámra is, akkor sem érne semmit sajnos.
2015. júl. 28. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szódabibarbónát vegyél be és kerüld a savas ételeket, zsírosat és fűszereset, és az édesség sem jó ilyenkor. Én zöldséges leveseket ettem amikor nagyon sok volt a savam, az jólesett és párolt zöldséget. Kerüld a kévét és a cigit is ha cigizel.
2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem dohányzom, a kávéról most lemondtam, illetve a teáról is, mert ezekről tudom, hogy bántják a gyomrot ilyenkor.

2015. júl. 28. 16:32
 5/5 anonim válasza:
Egyél rá cordyceps et
2015. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!