Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorító hasi fájdalom éhgyomor...

Szorító hasi fájdalom éhgyomorra, ami váratlanul kezdődik, majd pár percig tart?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány hétben többször előfordult, hogy délelőtt, még éhgyomorra, gyomortájékon, illetve alatta, és még a derekam felé is, egy fokozatosan erősödő, szorongató fájdalom kínoz, ami aztán szintén fokozatosan elmúlik néhány perc alatt. Az egész testem leizzad ezalatt. 32 éves nő vagyok, már szültem, és ezt a szorongató fájdalmat a vajúdáshoz tudnám hasonlítani, csak nem olyan erős. Szinte lebénít, sehogy sem jó feküdni, és közben csak fokozódik a szorítás, nem tudok szabadulni a fájdalomtól. Aztán átbillen, és érzem, mikor enyhülni kezd.

Az első alkalommal megijedtem, hogy infarktusom lesz. Aztán a következő alkalommal már feltűnt, hogy megint éhgyomorra történt, ahogy minden következő alkalommal is.

Tapasztalt már valaki hasonlót?

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 14. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Enni kell lehet hogy nem megfelelő a táplálkozásod bár én ezt nem tudhatom mivel nem én vagyok te..sok mindentől lehet én úgy gondolom hogy az éhh gyomorral összefüggés van.Érdemes orvoshozfáradnia ha ön úgy érzi ő többet tud mondani egy vizsgálat után.
2017. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Eddig nekem is csak ennyi ötletem van, hogy az éhgyomorral összefügg, de nem egy sima gyomorfájás. A derekamba, hátamba is kisugárzik. Övszerű, sőt, fűzőszerű kiterjedésben szorongat, ilyen nagyon erős diszkomfort érzet.

Hátha volt, aki tapasztalt ilyet.

2017. júl. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!