Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy bírjam ki egyedül 8 napig?

Cennedy kérdése:

Hogy bírjam ki egyedül 8 napig?

Figyelt kérdés

Szüleim elmentek nyaralni 11 napra, 3 nap el is telt, de éjjel iszonyatosan félek, sokszor felkelek.

Tesóm is itthon maradt, de sokszor megy el éjjel, vagy csak késő este ér haza

Kutyával vagyok egyedül, próbálok vele aludni, de sokszor kimegy inkább az előszobába, mert ott nincs olyan meleg, mint a szobámban.

A konyhában és az előszobában is van felkapcsolva lámpa, szóval jut be fény a szobámba, de ugyanúgy félek.

Valami tipp?:(



2017. júl. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Zárkózz be, hívd át a barátaidat aludni, kérd meg a tesód hogy legyen rád tekintettel és érjen haza korábban...
2017. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 enes ***** válasza:
Szia! Én amikor egyedül vagyok otthon és nagyon félek, akkor áramot nem kímélve a saját szobámban kapcsolom fel a villanyt, az általában kicsit lenyugtat. És akkor lefekszem a hátamra, hogy az egész szobát belássam és, amíg teljesen ki nem merülök, szinte be nem ájulok, addig kémlelem a szobát, remélem érthető... Mikor rámjön az inger kinyitom és szétnézek, mondjuk fél percenként, és egy idő után elalszom. :)
2017. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok

Barátomat megkértem, hogy aludjon nálam, de a szülei nem engedik.2 éjszakát mindenképp megpróbál elintézni.

Tesómmal beszéltem, de azt mondta, hogy ez az ő döntése, és ne szóljak bele.

De reggel 6 körül mindig itthon lesz, mivel a kutyusunk cukorbeteg, és ő adja be neki az inzulint.

2017. júl. 14. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Zárd be a dolgokat és foglald le magad valamivel, filmezzél, gépezzél még el nem álmosodsz.
2017. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!