Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hererák? (Többi lennt)

Ez lehet hererák? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

A jobb herém alján és tetején dudort érzek ami a bal herémen is meg található. Azonban a jobb herém duzzadtabb és a nyaki nyirokcsomóim meg vannak duzzadva ezen az oldalon Néha alhasi görcseim is vannak de ezek nem állandóak. A jobb herém tapintásra nem fájdalmas.

A segítségeket előre is köszönöm. Nagyon félek 18/f



2017. júl. 14. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom.. ez nem mellékhere? :O mikor szoktad a fajdalmat erezni!?
2017. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából én is arra gondoltam először. A fájdalmat leginkább ülő néha fekvő helyzetben érzem de akkor sem olyan súlyos. A Dudits pedig nem a here felszínén van szóval lehet a melékheréket érzem.
2017. júl. 14. 22:35
 3/9 A kérdező kommentje:
*Dudor
2017. júl. 14. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Gyakorizás helyett javasolnám az orvost felkeresni, mielőtt komolyabb lesz a dolog.
2017. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen típusú a fájdalom? Húzó jellegű,mintha egy csipesszel húznák a heréd?

Kemény a dudor,vagy inkább puha?

2017. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi fájdalmat meg néha szúr is. Orvoshoz sajnos nem tudok elmenni mert két hétig küldöldön vagyok.
2017. júl. 15. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem.Ne ess kétségbe.Nem biztos,hogy hererák.A táplálkozásra figyelj oda,sok nyers zöldség,gyümölcs,és igyekezz a lehető legkevesebbet stresszelni.Amint lehet,menj orvoshoz!
2017. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget. Remélem hogy nem az. Ebben azért bizok mert ugyanazok a dudorok ugyanott megtalálhatoak a jobb herében, ez lehet a mellékhere.
2017. júl. 15. 09:35
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az lesz az... Remeljuk :)... Minden jot :) !
2017. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!