Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Látszólag nem gyulladt mandula...

Látszólag nem gyulladt mandula, mégis fáj?

Figyelt kérdés
Két hete mandulagyulladásom volt. Kaptam rá antibiotikumot, egy hétig szedtem, el is múlt a fájdalom, és minden tünetem. Az antibiotikumkúra után 2-3 nappal megint el kezdtem érezni a mandulámat (leginkább a balt). Nem fájt, csak irritált, mert nyelésnél kicsit sajgott meg úgy alapvetően éreztem, hogy ott van. Visszamentem az orvoshoz, azt mondta, a tüsző teljesen lement róla, egy picit még piros de amúgy semmit nem lát rajta, a biztonság kedvéért kaptam még egy adag antibiotikumot, ezúttal más fajtát. Annak a szedését két napja fejeztem be, és megint ugyanaz jelentkezett, tehát nyelésnél újra érzem baloldalt a mandulámat és kellemetlen, de külsőleg semmi nem látszik rajta, nem gyulladt, már nem is piros. Mi lehet az oka?

2017. aug. 12. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan hasonló gond van a jobb mandulámmal,nem tudom mi okozza.Tudsz képet mutatni a torkodról?Lehet,hogy ki kéne vetetni a mandulánkat!
2017. aug. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta megoldódott, már semmit nem érzek, lehet csak idő kellett neki. Én nem hamarkodnám el, hacsak nem mondja egy megbízható orvos, hogy mindenképp ki kell venni, én nem vetetném ki.
2017. aug. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!