Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz járok, mivel folyton kreálok magamnak valamilyen betegséget, már évek óta..

De soha nem tudom, hogy mit kellene komolyan vegyek és mit nem. Nemrég az egyik ismerősömről kiderült, hogy leukémiás, neki az egész úgy kezdődött, hogy fájtak a térdei. Amióta ezt meghallottam, folyamatosan fájnak a térdeim, először csak a jobb térdemben jelentkezett, de most már mind a kettőben.. Fogalmam sincs, hogy lehetséges-e, hogy ez ismét egy szomatizáció vagy tényleg valami van..

Hogy lehetne ebből kimászni? Volt már valaki ilyen helyzetben? :(


2017. aug. 14. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel hipohander vagy ezt tudom tanácsolni:Nem tudom hány éves vagy de hidd el van aki csak a te életkorod negyedét ötödét éli meg,gyermekkorban elmegy az élők közül és nem képzeltek be maguknak semmit hanem az élet szépségével foglalkoztak.Az élet múlandó és előbb vagy utóbb mindenki meghal,én is te is valamilyen betegség baleset vagy öregség következtében.Ne féltsd az életed legalábbis ne azon kattogj hogy milyen bajod lehet.Te is tudod hogy régebben ez nem igy volt máson járt az agyad csak bizonyos ideje ennek lettél a megszállottja.Ha ezen parázol egész életedben(aminek.ugyis véhe lesz)akkor milyen.életed lesz?Sztem te nagyon ráérsz vagy nyári szünet van és unatkozol,gondolj jo dolgokra nézzél vígjátékokat és valahogy tereld el 1-2 hétre a figyelmet a betegség szórol/gondolatrol.És abba marad talán
2017. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok. Sajnos édesanyámtól örököltem ezt az egészet.. :( Nagyon próbálok ellene tenni, de általában nem sikerül.
2017. aug. 14. 07:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet probléma metes az életed és az sem jo.Kellene valami probléma.Mo.djul egy pasi.A párkapcsolatokban vannak konfliktusok veszekedések.Az kell neked és eltereli a gondolatod erröl a hülyeségröl
2017. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van kapcsolatom már 4 éve.. Vannak időszakok, amikor jobb ez az egész, de sajnos újra meg újra visszatér.
2017. aug. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!