Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy beképzelem...

Lehetséges, hogy beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a fogamzásgátlónak a szedését. A legnagyobb félelmem a trombózis. Már mielőtt megjött éreztem, hogy fájt a lábam, de csak a jobb. Nem izomlaz szerűen es nem csak a vádlim, hanem az egész. Tudni kell, hogy tegnapelott voltam futni és szoktam sportolni.

Meg vagy 3 hete belemyiltalt a terdhajlatomba, azutan miután egész este szaladgaltunk mert ilyen falunap volt.

Orvos sajnos erre nem vizgyalt, viszont végig kérdeztem a szüleimet.Ük ük szülőig nemvolt trombozis, csak egy de az műtét után alakult ki, abban az időben amikor még nem használtak verhigitot.

Most egy kicsit a bal combom is elkezdett fajni. Lehet a menszesztol vagy sporttol?

Nem vagyok kover 168 cm 55 kg...Nem cigizek...sokat mozgok, igyekszem egeszsegesen élni.

Viszont félek tőle...remélem nem kaptam máris trombozist...Lehet csak bekepzelem vagy bevonzom a labfajast?

18/L



2017. júl. 29. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A félelem rátesz egy lapáttal. A sporttól lehet. De ha aggódsz, mutasd meg a dokinak.
2017. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!