Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek depresszio ellen?...

Mit tehetek depresszio ellen? Megneztem neten a tuneteket es az osszes jellemzo ram. A szuleim is eszre vettek a hangulat valtozast rajtam.18/L

Figyelt kérdés
Kedden mutottek vakbelgyulladassal tegnap johettem ki a korhazbol, es miota hazaertem tiszta lehangolt vagyok, szerintem depresszio. Nincs etvagyam, se kedvem semmihez, sokszor gondolkodok hogy meg kene halni, ramjon a siras, nem szolok senkihez. Mit tehetek? Valoszinu hogy a mutet/korhaz viselt meg emnyire? Vagy mivan velem?? Tenyleg depresszios vagyok?
2017. aug. 21. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy pszichoterapeutához fordulsz. Tényleg. :)
2017. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki otthonról!
2017. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi eletkedvem nincs.. nemhogy kimozdulni otthonrol.
2017. aug. 21. 16:46
 4/4 anonim válasza:

Ezek rám is jellemzőek csak szerintem az én helyzetem egy kicsit jobb. Viszont átérzem amit te leírás alapján. Én is megakarok halni, valahogy ugy tartom ha meghalnék nem lennének problémák. Sokszor egy apróbb dologtól rámjön a sírás. Nincs is kedvem néha beszélni, sőt...

Szóval ja. De menj el pszihológushoz vagy pszihiáterhez. Jobbat nem tudok. Bár nekem a pszihológus nem tudott segíteni.

2017. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!