Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorítás, nyomás a fej hátsó...

Szorítás, nyomás a fej hátsó részén, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre úgy igazán, hogy szorít és nyom a fejem hátsó része. Sőt van egy pont ahol megnyomom és fáj. És mondjuk el is van deformálódva egy kicsit. Vagyis van egy kis púl meg ilyenek de az gondolom mindenkinek van. Volt amikor szaglási hallucináció félét tapasztaltam magamon kb 1 hete. Most meg ez. És olyan fura a fejem. Van amikor nehéz tartani és van amikor érzem hogy most hirtelen fáradt lettem, de mintha csak a fejemből érezném. Érzem mintha valami nem lenne rendbe. Most amikor fekszek akkor sem olyan mint amilyen lenni szokott. Meg a szemem körül is nyom. Gondoltam agydaganatra is már, de csak a frontra is. Nagyon remélem, hogy nem komoly. Akit érdekel annak írok privátba kicsit több dolgot is meg személyesebben (hipochondriámról) de akivel már volt ilyen vagy tud róla valamit az légyszi válaoszoljon valamit. Nagyon félek, hogy rák. Jövő héten még orvoshoz biztos, hogy nem tudok menni. De az azt követő héten se biztos. Úgyhogy azért írtam ide. Köszi a válaszokat előre is.

2017. szept. 2. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod, magas vérnyomás is lehet.
2017. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy nyakcsigolya.
2017. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről már írtál ki kérdést. Nincs daganatod.
2017. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz :). És ja, nem egyszer írtam már ki. Csak valaki oda írta, hogy szerinte tényleg agydaganatom van amitől rendesen berezeltem. Úgyhogy ezért írtam ki.

Nyakcsigolya is lehet?? Mert rengetegszer hajtom le a fejem olvasás meg telózás közben. Erre már én is gondoltam.

2017. szept. 2. 11:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 14/l
2017. szept. 2. 11:06
 6/7 A kérdező kommentje:
És most az egyik szemre az előbb egy pár pillanatog homályos látást tapasztaltam.
2017. szept. 3. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfekudted a nyakad. Attól tud fájni a fej. És valszeg szorongásos zavarod is van, attól látsz homályosan.
2017. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!